קייטרינג בטבע
9 / 100

קייטרינג כשר

מחפשים קייטרינג כשר? קייטרינג בטבע מציע שירותי קייטרינג כשר בשבילכם. הקייטרינג שלנו לא רק קשר אלא גם בטעם נהדר, השפים של קייטרינג בטבע יעשו לכם אירוע בלתי נשכח עם אוכל פנטסטי ושירות מקצועי עם נסיון של שנים.

תוכן העיניינים

קייטרינג בצפון

קייטרינג כשר עלויות

 

 • עלויות של הרווק קייטרינג כשר יכולות להשתנות מכל מיני סיבות, למשל:
 • סוג התפריט (תפריט בסיסי, תפריט קלאסי, תפריט פרימיום, כל תפריט מציעה מנות שונות ומכאן יכול להיות שוני בעלויות)
 • מספר המוזמנים לאירוע
 • מיקום גיאוגרפי של האירוע
 • מידת הכשרות (אי טכנולוגיות נוספות בגין כשרות מיוחדת)
 • ציוד נלווה במידה ואתם עושים אירוע בטבע למשל יתכן שתרצו לזכור מאיתנו גם שולחנות וכיסאות ועוד)

 

קייטרינג כשר תפריט

 

קייטרינג בטבע מציעה מגוון של תפריטים עבור קייטרינג קשר בין אם אתם חוגגים חתונה, בר-מצווה, יום הולדת או שמדובר באירוע חברה בכלל אשמח להתאים לכם את התפריט אותו תרצו לפי התקציב שלכם.

התפריטים שלנו מציעים אקסטרה פינוקים כמו קינוחי הבית סלטים נוספים או מנות משובחות שלא נמצאות בתפריט הבסיסי. בנוסף אם יש לכם אורחים צמחונים וטבעונים שצפויים להגיע לאירוע נשמח למצוא גם להם פתרונות טעימים במיוחד כך שלא ירגישו מקופחים שהם לא אוכלים את הסטייק או את המנה העיקרית הרגילה)

 

קייטרינג כשר איכותי

 

קשה לבחור קייטרינג כשר איכותי לאירוע שלך. איך יודעים אם קייטרינג איכותי ואם הוא הבחירה הנכונה עבורך. אנו ממליצים לשאול אנשים ולקוחות שהזמינו את שירותי הקייטרינג שלנו וישמחו להמליץ לכם עליו. אנו מבטיחים תמורה הוגנת לכסף שלכם פסיקה אנו מציעים אוכל איכותי וטעים עם מקצועיות גבוהה של הצוות. אל תהססו לפנות אלינו הוא לקבל הצעת מחיר עבור שירותי קייטרינג כשר שלנו. בקייטרינג בטבע אנחנו לא מתפשרים על מוצרי הגלם שלנו. אנו משתמשים אך ורק במוצרי גלם טריים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר על מנת ליצור מהם מטעמים עבורכם ועבור האורחים שלכם באירוע נקודה אנו מאוד מקפידים בבחירת המוצרים אותם אנו מספקים ללקוח.

אחת הסיבות שאנחנו עושים שיחה נוספת מול הלקוח יחד עם השף יומיים לפני האירוע היא על מנת לוודא את מספר המוזמנים שמגיעים לאירוע וכך אנו יודעים לדייק בכמויות של מוצרי הגלם שאנו רוכשים בסמוך לאירוע.
קייטרינג כשר במרכז

 

אם אתם זקוקים לשירותי קייטרינג כשר במרכז קייטרינג בטבע הוא הבחירה הנכונה עבורכם. אנו מציעים שירותי קייטרינג כשר ברמה גבוהה ובמחיר מצחיק עבור סוגים רבים של אירועים:

 • אירועי חברה
 • ימי הולדת
 • חתונות
 • בר מצוות בת מצוות
 • שבת חתן

ועוד

נשמח להציע לכם את שירותינו עבור קייטרינג כשר במרכז, עם האירוע שלכם להתקיים בצפון או בדרום אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם גם כן.

 

קייטרינג כשר טבעוני

 

בשנים האחרונות יש עלייה במודעות לטבעונות במדינת ישראל, אנשים רבים שינו את הדיאטה שלהם ואת השקפת החיים שלהם כאשר הם אנשים שלא לפגוע בבעלי החיים או להמעיט את השימוש שלהם במוצרים שבאים מהחי.

עם זאת הרבה אנשים אומניבורים חושבים שאוכל טבעוני לא יכול להיות טעים ומפתחים אנטגוניזם לאכול הנושא אפילו שהם מבינים את האידיאולוגיה שעומדת מאחורי הרעיון של טבעונות. קייטרינג בטבע מציעה קייטרינג כשר טבעוני וטעים לכל מי שמעוניין. הרב הלקוחות שלנו מספרים (שלמרות שהם אוכלים בשר בהנאה) הם נהנו מאוד מהמנות הטבעוניות שלנו.

אם אתם מעוניינים בקייטרינג טבעוני עבור האורחים שלכם או חלק מהם אשמח להציע לכם את התפריט הטבעוני שלנו.

קבל הצעת מחיר לאירוע