קייטרינג בטבע
9 / 100

קייטרינג באשדוד

חברת קייטרינג בטבע שמחה לעזור לכם לעשות אירוע טעים עם שירותי קייטרינג באשדוד. שירותי הקייטרינג של חברת קייטרינג בטבע מתאימים למגוון שונה של אירועים כגון חתונות בר מצוות אירועי חברה אירועים פרטיים ימי הולדת ועוד. לשמחתנו יצא לנו לבצע עשרות וואי קייטרינג באשדוד והסביבה, אנו מציעים את שירותי קייטרינג שלנו בכל רחבי הארץ.

תוכן העיניינים

קייטרינג טבעוני

חברת קייטרינג בטבע שמחה לעזור לכם לעשות אירוע טעים עם שירותי קייטרינג באשדוד. שירותי הקייטרינג של חברת קייטרינג בטבע מתאימים למגוון שונה של אירועים כגון חתונות בר מצוות אירועי חברה אירועים פרטיים ימי הולדת ועוד. לשמחתנו יצא לנו לבצע עשרות וואי קייטרינג באשדוד והסביבה, אנו מציעים את שירותי קייטרינג שלנו בכל רחבי הארץ.

 

קייטרינג באשדוד סוגי תפריטים

 

לחברת קייטרינג בטבע ישנם תפריטים שונים ומגוונים לכל דורש. אנו מציעים תפריט על האש עם בשרים איכותיים וטריים, ישנם תפריטים פשוטים יותר, ישנם תפריטים יוקרתיים יותר יש תפריט טבעוני לכל מי שמעוניין באוכל טבעוני באירוע שלו. מין הסתם יש אפשרות כמובן לשלב בין התפריטים במידה ויש מספר אורחים שרוצים אוכל טבעוני או אוכל צמחוני לחלופין. בנוסף ישנם אנשים שחשובה להם מידת הכשרות אנו מתאימים את עצמנו לכל דרישה מולקולר מה היא בין הכשרויות הקיימות – רבנות, למהדרין, גלאט ועוד

 

קייטרינג באשדוד עלויות

 

ישנם גורמים שונים שיכולים להשפיע על עלויות האירוע שלכם. על חלקם אתם יכולים להשפיע בבחירות שלכם וכך לנהל בצורה נכונה יותר ונוח יותר את התקציב שלכם. הגורמים הם:

  • סוג התפריט שנבחר
  • מספר מוזמנים לאירוע
  • יום בשבוע
  • איזו עונה בשנה שהוא החדשה מיקום גיאוגרפי (יתכנו עלויות נוספות בגין מיקום גיאוגרפי)
  • האם תרצו גם קינוחים
  • מספר המנות העיקריות

 

קייטרינג באשדוד חתונה

 

הרבה ישראלים מתחתנים בעיר אשדוד. חברת קייטרינג בטבע אשמח להנעים את הזמן של האורחים שלכם בחתונה שלכם, או של הבת שלכם, או של הבן שלכם, נשמח להציע לכם אוכל טעים ואיכותי יפסיק בשרים ברמה גבוהה, ושרותים של שפים מנוסים ומיומנים בעבודתם. בין אם אתם מחפשים קייטרינג עבור חתונה אתם יכולים לפנות אלינו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר. בין אם אתם מעדיפים חתונה עם אוכל בשרי על האש, אוכל טבעוני, או מנות חלביות נשמח להציע לכם תפריטי חתונה במחירים שפויים עם מנות מנצחות וטעם משובח.

 

קייטרינג באשדוד אירוח חברה

 

קייטרינג בטבע יודע לעשות אירועי חברה ברמה הגבוהה ביותר. חברות גדולות מאוד בשוק הישראלי פנו אלינו על מנת לעשות אירוע של כיף לעובדים שלהם, עם אוכל בריא וטעים. אם אתם צריכים שירותי קייטרינג באשדוד עבור אירוע חברה, או כל אירוע אחר נשמח לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר נקודה רואה חברה יכולים לנוע בכל מיני סדר גודל של תקציבים, יש אפשרות להרים אירוע עם תקציב רחב ולפנק את העובדים מאלף ועד תו, כמו כן יש אפשרות אירועים צנועים יותר עם תקציב נמוך אשמח לעזור לכם בכל אחד מהמקרים לצורה האולטימטיבית בהתאם שומרים על תקציב קבוע מראש ויודעים מה אתם מקבלים בתמורה לכך.

 

קייטרינג באשדוד מיקום

 

לקוחות רבים מתלבטים איפה כדאי לקיים את האירוע שלהם והקשר של האוכל המוגש לאורחים. כמובן שאם יקום מושפע גם מהתקציב הכולל של האירוע. ישנם לקוחות אשר סוחרים מקום מיוחד לערב האירוע, וישנם לקוחות שיש להם מקום פרטי שהם יכולים להשתמש בו עבור האירוע (לדוגמא חבר עם וילה, גג גדול אשר מתאים לאירוע עם הרבה אנשים, ועוד)

במידה ותהיו מעוניינים בתפריטים הבשרים שלנו כאשר הצוות מכין את האוכל על האש במהלך האירוע ממליץ לבחור מקום פתוח, שניתן להערים בו מנגל על גחלים היוצר עשן והרבה ריח במהלך הכנת המזון. במצב כזה האורחים יכולים ליהנות מאירוע מבלי לסבול המנגל בפרצוף שלהם.

חברת קייטרינג בטבע עושה שירותי קייטרינג באשדוד והסביבה, ובשאר רחבי ארץ ישראל.קבל הצעת מחיר לאירוע