קייטרינג בטבע

קייטרינג לאירועים

המזון, הוא מה שכל האירוע שלכם עתיד להתבסס עליו. מעבר לריקודים שהם בהחלט חשובים, כדאי תמיד לשכור קייטרינג לאירועים שיגוון במנות שיוצאות, יקפיד להוציאן בקצה מספק, וישרת את כל האורחים שלכם כיאות.

אז איך בוחרים ומה עושים? – קייטרינג לאירועים מוצלח מתחיל כבר בשיחת הטלפון. אם בחרתם בשירותיהם של שפים מומלצים, הרי שזכיתם בחברת קייטרינג שתהיה מסוגלת להתמודד עם אירועים בסדרי גודל משתנים, וגם זכיתם בחברת קייטרינג שתהיה מסוגלת לבנות עבורכם תפריטים בהתאמה אישית. חברתנו, שמספקת כבר שנים קייטרינג לאירועים בצפון, במרכז ובדרום, היא חברת קייטרינג שבהחלט נחשבת מומלצת, ואת זאת תוכלו לוודא אם תואילו לקרוא את ביקורות הגולשים לגבי טיב השירות שהם קיבלו מהחברה.

תפריטים קייטרינג לאירועים

קבל הצעת מחיר לאירוע

 אנחנו חברה שחושבת על כל פרט בעת הפקת האירוע שלכם, ותמיד גם דואגת לצייד את האירוע שלכם בגנרטורים חירום. כך, אנו מוודאים את מזעור הסיכונים האידיאלי, ותמיד מנסים למנוע פישולים כאלו או אחרים. אתם מוזמנים לערוך שיחת טלפון עם השפים האישיים שלכם, ולבנות יחד עמם תפריט מושלם לאירוע שלכם שמתקרב.

קייטרינג לאירועים" על השרותים שלנו

קייטרינג לאירועים על האש

ניתן לשכור חברת או שירות קייטרינג שמגישים מזונות חלביים, וקיימים סוגי אירועים שזה אידיאלי עבורם, אבל בדרך כלל, אנשים מצפים לבשר, והרבה ממנו. כשאתם שוכרים חברת קייטרינג מומלצת לאירוע שלכם, חייבת להיות התחשבות בקצב הוצאת המנות. מעבר לכך שיש להוציא כמות מספקת של מנות בשריות במהלך האירוע ולכל אורח, קיים צורך ממשי גם להבין את קצב האירוע, וזו הבנה שנרכשת רק עם הניסון והשנים.

התפריטים, אותם מציעה חברת המנגליסטים למשל, לקייטרינג לחתונות בטבע הם תפריטים מגוונים, ותוכלו לבחור מבין התפריט הקלאסי, הבסיסי, בופה השווארמה ועוד. למעשה, גם ניתן לערוך שילוב נחמד בין המנות שאתם מכינים בעצמכם, לבין מנות הבשר של המנגליסטים – קייטרינג לאירועים על האש במרכז ובצפון הארץ. אם אתם ידועים בשל מנות מוכרות שלכם – שכל המשפחה מצפה להן, המנגליסטים יהיו האחרונים שיעצרו אתכם מלהגיש את אותן מנות ביתיות. יתרה מזאת, הם ישמחו לשלב את המנות במזנונים המפוארים של החברה, בדלפקי המזון ובשולחנות עצמם. בניית תפריטים בהתאמה אישית, גם עשויה לכלול שילוב נתחי בשר שאתם מביאים בעצמכם, מנות אישיות ועוד. כל זאת, תוכלו לתאם מראש אל מול השפים הבשריים האישיים שלכם.

ציוד קייטרינג לאירועים

הפתרונות המקיפים עבור שירותי קייטרינג לאירועים, חייבים גם לכלול פתרונות ישיבה להשכרה. פעמים רבות, אנשים בוחרים להפיק אירועים בחיק הטבע, כך שיש לוודא גם את האפשרות לשכור ציוד הושבה לאירועים מחברת הקייטרינג שאתם מסתייעים בשירותיה. אנו  מאפשרים השכרת מחצלות, זולות ופינות ישיבה מלאות, כלי אוכל והגשה מהודרים, שולחנות וכסאות, מפות מהודרות ועוד רבות. צרו קשר עוד היום עם השפים שלנו, וגם סגרו מראש על שולחן קינוחים שמוגשים על ידי קונדיטור שף מקצועי ועתיר ניסיון בהגשת מנות קינוח מושלמות באירועים. השפים ישמחו לסייע לכם בבניית התפריט ובהתאמה מלאה לתקציב שאתם מייעדים לאירוע הקרוב. בתיאבון.

קייטרינג לאירועים שולחן הגשה

מלא וקבל הצעת מחיר לאירוע