קייטרינג בטבע
6 / 100

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

הרבה אנשים רוצים לעשות על האש בבית שלהם עבור יום הולדת, בר מצווה, חתונה או אירוע חברה. כמובן שלא כולם יכולים לאפשר לעצמם לעשות אירוע לקהל אורחים בבית אבל מי שהבית שלו מספיק גדול בשביל זה יכול להזמין את שירותי קייטרינג בטבע. חברת קייטרינג בטבע מציעה שירותי קייטרינג לאירועים קטנים בבית, בין אם אתם מעוניינים בה קייטרינג בשרי על האש, קייטרינג חלבי או קייטרינג טבעוני נשמח להציע את שירותינו.

תוכן העיניינים

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

קייטרינג לאירועים קטנים בבית עלויות האירוע

 

לקוחות רבים פונים אלינו על מנת לקיים אירוע עם קייטרינג לאירועים קטנים בבית אך לא יודעים מה הם מרכיבי העלות של האירוע. כדאי לבנות נכון את התקציב של האירוע חשוב לדעת כמה דברים על מנת לוודא שלא חורגים התקציב, וביניהם:

 

  • מספר האורחים – שימו לב חשוב לדעת שמספר המוזמנים אינו זהה למספר האורחים בפועל, כאשר סוגרים הזמנה מול הקייטרינג חשוב לסגור על מספר מינימלי של משתתפים – ממנו אפשר לחרוג למעלה מבחינת כמות משתתפים בפועל.
  • התפריט הנבחר – תפריט מצומצמם יותר בעלות נמוכה או תפריט פרימיום מפנק בעלות גבוהה  יותר
  • מיקום גיאוגרפי – ייתכנו עלויות בגין מיקקום גאוגרפי – על מנת לברר פנו אלינו.
  • ציוד נוסף מושכר לטובת האירוע – לקוחות רבים זקוקים לשולחנות וכסאות עבור הארוחה, ויש כאלה שלוקחים גם שמשיות, ספות, מאווררים ועוד – נשמח לעזור בכל מה שתצטרכו.

ועוד

פנו אלינו עכשיו על מנת לקבל הצעת מחיר עבור האירוע שלכם, נשמח להתאים לכם תפריט בהתאם לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. בטוחים שתהנו מהאוכל בכל אחת מן האופציות שאנו נותנים, התפריטים שלנו מכילים מנות משובחות , עם טעם נהדר, ומחיר הוגן ושפוי.

 

קייטרינג לאירועים קטנים בבית סוגי תפריטים

 

קייטרינג בטבע מציע שירותי קייטרינג לאירועים קטנים בבית, ולשלל סוגים שונים של אירועים בטבע ובכל מקום שרק תרצו לקיים בו אירוע. אנו מציעים מגוון שונה של תפריטים המתאים ודרישות שונות שקיימות בשוק. יש לנו מטבחים שונים עם תעודות כשרות שונות, כך אנו יכולים לתת מענה לכל מידת כשרות בה אתם חפצים. אנו מציעים שירותי קייטרינג בשרי על האש על מנגל גחלים, יש לנו את הפריטים אוכל מבושל, יש לנו תפריטים עבור אנשים צמחוניים וכמו כן גם אוכל טבעוני.

עבור הקרניבורים אנו מציעים סטייק אנטריקוט על האש קטרינג אסאדו ארגנטינאי מבחר בשרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שנבחרו בקפידה אצל קצב בוטיק.

נוסף על כך אנו שמים דגש על שלל חומרי הגלם בהם אנו משתמשים. קייטרינג בטבע להשתמש בחומרים הטובים ביותר הקיימים במשק הישראלי הוא מגיש לכם אותם טריים ביותר נקודה לקוחות רבים מספרים שנשארו עם טעם של עוד גם אחרי האירוע. אשמח להציע לכם תפריט בשרי במחיר אטרקטיבי אל תהססו לפנות אלינו דרך האתר על מנת לקבל הצעת מחיר בהקדם.

 

קייטרינג לאירועים קטנים בבית כשר

 

להרבה אנשים שמזמינים קייטרינג ברור אירועים קטנים בבית חשוב שתהיה תעודת כשרות לעסק. 

קייטרינג בטבע מחזיק מספר מטבחים שונים בעלי תעודות כשרות שונות בהתאם לדרישות הלקוח נקודה אם אתם מחפשים קייטרינג עם כשרות של רבנות, אם אתם מחפשים קייטרינג כשר למהדרין, אם אתם מחפשים קייטרינג עם כשרות גלאט אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ, בטלפון או במייל על מנת לברר פרטים נוספים. נשמח להציע לכם את שירותי הקייטרינג של חברתנו בכל מידת כשרות אשר תרצו.

קבל הצעת מחיר לאירוע