קייטרינג בטבע
9 / 100

קייטרינג לאירועים עסקיים

בישראל חברות רבות עורכות אירועים עסקיים עבור עובדי החברה ולקוחותיה. בני מדובר בכנס מקצועי בתחום מסויים או ביום כיף לעובדים, פעמים רבות הפתרון המתאים ביותר או להזמין שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים. חברת קייטרינג בטבע מציעה שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים, לאירועים פרטיים, חתונות, בר מצוות, בריתות, ימי הולדת ועוד

אם אתם מעוניינים לקבל שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר בעלות הגיונית והוגנת, ועם צוות מנוסה ומיומן בהפקת אירועים הגעתם למקום הנכון. אתם מוזמנים לפנות אלינו ממש עכשיו דרך האתר לקבל הצעת מחיר בהקדם עבור האירוע אותו אתם מתכננים. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון התפריטים השונים הקיימים אצלנו ולבחור את התפריט המתאים ביותר עבורכם על פי אופי האירוע והתקציב הקיים.

תוכן העיניינים

קייטרינג לאירועים עסקיים

כיצד בוחרים חברת קייטרינג לאירועים עסקיים?

 

לא קל לעשות בחירה עבור שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים כאשר לא הזמנתם שירותים כאלה מעולם. לקוחות רבים חוזרים אלינו שנה אחר שנה אחרי שנה נו משירותי הקייטרינג שלנו עבור האירועים העסקיים שלהם. איך אומרים? אין חכם כבעל ניסיון 🙂

כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג אנו ממליצים לשים לב מה האיכות של חומרי הגלם ושל התמורה שאתם מקבלים עבור מיטב כספכם. קייטרינג בטבע מקפידה להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר שיש כולם מגיש לכם מנות העשויות מחומרי גלם טריים ואיכותיים וטעימים ביחד עם המגע של השפים שלנו מגיעים לתוצר משובח הערב לכל חיך. נוסף על כך חשוב כמובן לקחת בחשבון את הנושא של העלות, כלומר מהו התקציב שיש לכם עבור האירוע עסקי, כמה אנשים הולכים להשתתף באירוע? בדרך כלל העלות נגזרת במספר האנשים לפי המספר הזה יודעים מה הם הכמויות הנכונות שצריך להביא ולהכין בזמן האירוע.

עניין נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא באיזה שעות מתקיים אירוע אם האירוע מתקיים בשעות הצהריים סביר להניח שאנשים יהיו רעבים ארוחת צהריים חמה, אם מדובר על אירוע שמסתיים עוד בשעות הבוקר יתכן שעדיף להביא רק מאסימו שתיה חמה וזה יסגור את הפינה. חשוב להתאים את התפריט לאופי האירוע ולהופיע הארוחה מבחינת השעות שבו מתקיים האירוע.

 

קייטרינג לאירועים עסקיים סוגי תפריטים

 

קייטרינג בטבע מציעה מגוון שונה של תפריטים עבור האירועים שלכם. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם מהתפריטים שלנו, יתכן שתתחברו יותר לתפריט אחד או לתפריט אחר. אנו מציעים תפריטים במחירים שונים לנוחיותכם על-פי התקציב שאתם עובדים איתו. אנו מציעים קייטרינג בשרי על האש על מנגל גחלים תפסיק עם בשרים טריים ואיכותיים שנבחרו אצל הקצב בקפידה, כמו כן יש לנו גם אוכל מבושל, מנות צמחוניות ומנות טבעוניות לכל המעוניין. ניתן לשלב מספר מנות טבעוניות וצמחוניות גם כאשר לוקחים עם תפריט בשרי, ארבע פעמים ישנם מספר אורחים קטן מאוד יחסית שמעדיף אורח חיים טבעוני או צמחוני , בהתאם בכך אנו מספקים את המנות המתאימות עבורם.

 

קייטרינג לאירועים עסקיים על האש

 

אם בחרתם בתפריט של בשרים על האש, סטייק אנטריקוט, חשוב לקחת בחשבון שהשף עם שלנו מכינים את האוכל על מנגל גחלים נקודה לכן חשוב להבין שאתה מנגל יש למקם באזור פתוח על מנת שאני אוכל להתפזר מבלי להפריע לאורחים של האירוע. את האוכל המוכן אנו מגישים בה פתיליות ששומרות על האוכל חם על בופה מהודר אליו ניגשים האורחים על מנת לאסוף על הצלחתם את המנות המשובחות של השפים שלנו.

 

במידה ואתם זקוקים לציוד נוסף נשמח להביא עימנו כל מה שאתם צריכים, בין היתר :

  • שולחנות
  • כסאות
  • צלחות וסכום מהודרים (הדיפולט שלנו הם מכלי במבוק חד פעמיים מתכלים ידידותיים לסביבה)
  • מאווררים
  • רמקולים

ועוד

קבל הצעת מחיר לאירוע