קייטרינג בטבע
6 / 100

קייטרינג בצפון

קייטרינג בטבע מציעה שירותי קייטרינג בצפון, בדרום ובמרכז הארץ. אם אתם זקוקים לשירותי קייטרינג אל תהססו והשאירו פרטים באתר שלנו, נשמח לחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

תוכן העיניינים

קייטרינג בצפון

קייטרינג בצפון מחירים

עלויות של אירוע קייטרינג בצפון, יכולות להשתנות בהתאם לפי מספר גורמים. בין הגורמים המשפיעים על העלות הכוללת של האירוע:

  • מיקום גיאוגרפי (במידה והאירוע מתקיים קרוב לגבולות המדינה, ייתכנו עלויות נוספות עבור הדלק וזמן נסיעה, אתם מוזמנים לפנות אלינו הוא לקבל תשובה עבור המיקום של האירוע שלכם)
  • מספר המשתתפים באירוע ( פעמים רבות כמות האנשים המוזמנים לאירוע גדולה יותר מכמות האנשים שמגיעים בפועל, חשוב לחשב נכון מול חברת הקייטרינג על כמה אורחים מתחייבים בהזמנה, יש אפשרות לחרוג כלפי מעלה)
  • התפריט בו בחרתם, ישנם תפריטים לבעלי תקציב מצומצם יותר אשר מנסים לחסוך, וישנם תפריטים בעלות גבוהה יותר שמגיעים עם תמורה בהתאם.
  • ציוד נוסף – על לקוחות רבים זמינים איתנו מלבד שירותי הקייטרינג, ציוד נוסף כמו שולחנות, כסאות ועוד.

קייטרינג בצפון איכותי

ישנם הרבה מקומות שנותנים שירותי קייטרינג בצפון אבל חשוב לדעת שהחברה בה בחרת נותנת תמורה הולמת עבור הכסף שלך.

קייטרינג בטבע מביאה מוצר איכותי במחיר הוגן ואטרקטיבי, אנו מציעים שירותי קייטרינג בצפון עם שפים בעלי ניסיון של שנים בעולם המסעדנות והפקת אירועים. מנות המורכבות מחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר שיש כגון נתחי בשר שנבחרו בקפידה אצל הקצב בעין מקצועית.

אנו מקפידים לעשות שיחת תיאום ציפיות בין השף שאחראי על האירוע זה מגיע ביום האירוע בפועל לבין הלקוח, מזמינה שירות. בשיחה אנו מוודאים כי כולם סגורים מה הן המנות הנבחרות, באיזה שעה מתחיל האירוע ומתי הארוחה צריכה להיות מוכנה, מהי כמות האנשים הסופית ובהתאם לכך קונים את מוצרי הגלם בכמות הנכונה. נוסף על כך הקייטרינג המקצועי שלנו שולח את הצוות בין שעתיים לשלוש לפני תחילת האירוע על-מנת שיוכל להתמקם ולהכין כל מה שצריך בזמן הארוחה, וללא לחץ של זמן.

קייטרינג בצפון טבעוני

בשנים האחרונות ישנה עלייה גדולה במודעות לטבעונות. הרבה אנשים מבינים מה עומד מאחורי האידיאולוגיה של הטבעונים, וגם אם אינם ממירים את אורח החיים שלהם לאורח חיים טבעוני, הם יכולים להבין את הקונספט וכן את הדיאטה בהם דוגלים נקודה יש אנשים צמחוניים שעדיין ניזונים ממוצרי חלב, ויש אנשים שאפילו אוכלים בשר. קייטרינג בטבע מציע שירותי קייטרינג בצפון טבעוני וטעים.

פעמים רבות לקוחות שלנו שאינם טבעונים ויצא להם להתרומם המנות הטבעוניות שלנו הללו את המטעמים הטבעוניים של קייטרינג בטבע. אנו מזמינים אתכם בין אם אתם קרניבורים, אומניבורים או טבעונים לטעום נאמנות הטבעוניות שלנו. נשמח להציע לכם תפריט טבעוני עבור האירוע שלכם, גם אם אתם מזמינים תפריט בשרי על האש ויש לכם מספר אורחים טבעונים נשמח להציע לכם פתרונות יצירתיים וטעימים. 

קייטרינג בצפון על האש

הרבה אנשים שגרים בצפון הארץ אוהבים לאכול סטייק אנטריקוט על האש ורוצים להזמין אירוע קייטרינג על האש לצפון. קייטרינג בטבע מציעה שירותי מנגל גחלים עם בשרים איכותיים בטעם משובח אשר נבחרו בקפידה אצל הקצב. נשמח להציע לכם שירותי קייטרינג עם אנטריקוט על האש עסיסי וטעים תפסיק קבבונים, נקניקיות צוריסוס ושלל מטעמים נוספים. אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהסתכל על התפריטים הקיימים, ולבחור בתפריט שאהבה נפשכם הכי הרבה.

קייטרינג בצפון ציוד להשכרה

הרבה לקוחות שמזמינים מאיתנו שירותי קייטרינג מבקשים שנביא עימנו ציוד נוסף, אנו מציעים שירותי ציוד להשכרה. בצורה כזו יותר נוח ללקוח להתנהל כאשר הוא מזמין את כל השירותים להם הוא זקוק מספק אחד.

הציוד הכי פופולרי להשכרה:

  • צלחות מהודרות מפורצלן
  • סכום מכלי כסף
  • כסאות לישיבה
  • שולחנות
  • שמשיות

קבל הצעת מחיר לאירוע