קייטרינג בטבע
9 / 100

קייטרינג כשר בשרי

הרבה אנשים בישראל אוהבים לעשות על האש, מה הבעיה?

לפעמים לא בא לך לטרוח ולעשות הכל בעצמך, גם לקנות את הבשרים ואת החומרים הנחוצים עבור האירוע, גם להבין כמה אנשים משתתפים ולחשב כמויות מתאימות עבורם, וכמובן – הדובדבן שבקצפת של האירוע, ההכנה של האוכל בזמן האירוע והגשתו. לשם כך הכי קל ונוח להזמין שירותי קייטרינג כשר בשרי כל הטוב שכתוב כאן למעלה עלינו, כל מה שנשאר לכם, על הכוחות הוא לשבת באירוע, לאכול מאפשרים הנעדרים שלנו ולקשקש עם האורחים שלכם. אם בקייטרינג כשר בשרי עסקינן חשוב להזכיר כי אנו מכינים את הבשר על האש על מנגל גחלים. ולכן חשוב שהמקום בו מקימים את המנגל יהיה תחת כיפת השמיים שהשן יוכל להתפזר בקלות ולא יפריע לאף אחד מי עוברי האורח או חלילה עם האורחים שלנו באירוע.

תוכן העיניינים

קייטרינג בצפון

קייטרינג כשר בשרי עלויות

 

חשוב להבין ממה מורכבות העלויות של אירוע קייטרינג כשר בשרי. בתור מי שמארגן את האירוע אתם יכולים לשלוט על התקציב שלכם כאשר אתם מודעים ממה מורכבת העלות של האירוע. הגורמים העיקריים המשפיעים על העלויות של אירוע קייטרינג כשר בשרי הינן:

  • כמות האורחים שמגיעים בפועל (חשוב לציין שיש פער בין כמות האורחים שמגיעים בפועל לעומת כמות האורחים המוזמנים לאירוע, לעולם אין 100 אחוזי הגעה, תמיד ישנם אנשים שנאלצים לוותר על הנוכחות שלהם)
  • התפריט הנבחר (קייטרינג בטבע מציע מספר סוגים של תפריטים ביניהם יש הבדלים גם במחירים וגם בתמורה)
  • מיקום האירוע – ישנם לוקיישנים גאוגרפים עליהם אנו לוקחים עלות נוספת בשל הדלק והזמן שלוקח להגיע לאירוע.
  • ציוד נוסף – לעיתים האירוע אינו מתקיים באולם אירועים או במקום שיש בו שולחנות וכיסאות במקרה כזה אנו מציעים לזכור מאיתנו את הציוד עבור האירוע. במידה ואתם זקוקים לציוד נוסף על שירותי הקייטרינג נשמח לעזור לכם בעניין הזה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר ולקבל הצעת מחיר עבור ציוד ושירותי קייטרינג כשר בשרי.קייטרינג כשר בשרי אירוע חברה

 

בשנים האחרונות חברות רבות נוהגות לעשות ערב חברה לפחות פעם בשנה על מנת לפנק את העובדים שלהם ולהראות להם שהם מעריכים אותם. חברת קייטרינג בטבע מציעה שירותי קייטרינג כשר בשרי עבור ערבי חברה. אתם אחראים על התוכנית האומנותית זה אנחנו אחראים על האוכל המשובח. אתם יכולים להיות שקטים בכל הנוגע לאיכות של האוכל עולה מקצועיות של הצוות. קייטרינג בטבע מעסיק שף עם בעלי ניסיון של שנים רבות בעולם המסעדנות והפקת האירועים, שפים עם אהבה אמיתית למקצוע שנהנים לראות אנשים אוכלים את האוכל שלהם בהנאה צרופה.מהניסיון שלנו אירוע חברה יכול להיראות שונה מאוד בין אירוע לאירוע. יש חברות שאוהבות לעשות קטע אומנותי ומקצות לכך משאבים מראש, יש אנשים שמכינים סרטון מצחיק, או  משימות כלשהן, משחק בין קבוצות. זה משתנה בין חברות הדבר תלוי גם במארגנים וגם בכמות המשתתפים באירוע. בכל מקרה בכל הנוגע לאוכל אנחנו דואגים להכל מאלף ועד טף, אנו קונים מראש את חומרי הגלם בהתאם לכמות של המשתתפים, הצוות שלנו מגיע מספר שעות לפני תחילת האירוע על מנת להקים את העמדה שלו ולהכין את כל מה שצריך בזמן על מנת שערוך תתחיל בדיוק מתי שרוצים.

 

קייטרינג כשר בשרי טבעוני

 

ומה עושים עם הטבעונים?!

כיצד ניתן לספק לטבעונים ארוחה ראויה כאשר מזמינים שירותי קייטרינג כשר בשרי? קייטרינג בטבע יודע לספק מנות טבעוניות טעימות ברמה גבוהה עבור אנשים הדוגלים באורח חיים טבעוני. הרבה אנשים משבחים את המנה הטבעונית שלנו למרות שהם נהנים לאכול בשרים ולא אכפת להם בכלל מהעניין האידיאולוגי. במידה ואתם מתלבטים לגבי מנות טבעוניות אנחנו מזמינים אותכם להרים לנו טלפון, לשלוח מייל או ליצור איתנו קשר דרך האתר ונשמח לעזור לכם בכל הנוגע לתפריט טבעוני או לתפריט קרניבורי על סטייק על האש.
קבל הצעת מחיר לאירוע