קייטרינג בטבע
6 / 100

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

מצאתם את עצמכם מחפשים באינטרנט קייטרינג איכותי ברמה גבוהה ובמחיר אטרקטיבי?

אתם מעוניינים לעשות אירוע מפנק לאורחים שלכם? קייטרינג בטבע מציע שירותי קייטרינג חלבי לאירועים קטנים. נשמח להציע לכם מבחר תפריטים מפנקים במחיר הוגן עם צוות שפים מקצועי ואמין שאוהב את המקצוע ונהנה לראות את האורחים מתענגים מכל מנה ומנה. קייטרינג בטבע הינו קייטרינג בעל ניסיון רב בהפקת אירועים של קייטרינג חלבי לאירועים קטנים וישמח לעזור לכם לחגוג אירוע שמח עם אוכל טעים ומשובח.

תוכן העיניינים

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים מחירים

 

הרבה אנשים חושבים שקייטרינג חלבי בהכרח מגיע בעלות נמוכה יותר מאשר קייטרינג בשרי, אבל אין הדבר נכון בכל המקרים. ישנם תפריטים חלביים עשירים מאוד שיכולים להגיע לעלות גבוה יותר מאשר תפריטים בשריים סטנדרטים, הכל תלוי במגוון המנות הכוללות בתפריט הנבחר. כמו כן ישנם גם תפריטים פשוטים יותר של קייטרינג חלבי לאירועים קטנים במידה ואתם מעוניינים לעשות אירוע צנוע יותר עם תפריט מצומצם יותר. 

קייטרינג בטבע מציע תפריטים ומחירים אטרקטיביים ובטעם נהדר, גם אם תבחרו בתפריט הפשוט ביותר שלנו אנו מבטיחים לכם כי האורחים יהנו מהאוכל הטעים שעשוי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש במשק.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון התפריטים הקיים באתר ולבחור מהו התפריט שהכי מתאים לכם, במידה ואתם מתלבטים נשמח לעזור לכם להחליט איזה תפריט יותר נכון עבור האירוע שלכם. כמו כן נשמח לעזור בכל עניין הנוגע לקייטרינג. 

 

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים סוגי אירועים

 

הבחירה בקייטרינג חלבי לאירועים קטנים מתאימה לסוגים שונים של אירועים. קייטרינג בטבע מציע תפריטים חלביים עשירים ומפנקים עבור קהל האורחים שלכם. יצא לנו לערוך אירועים מכל הסוגים עם תפריט חלבי, בין היתר :

  • ימי הולדת
  • בר מצוות
  • אירועי חברה
  • חתונות
  • כנסים
  • יום נישואים

ועוד

 

נשמח להציע לכם תפריטים חלביים שונים בעלות משתנה, מתפריט בסיסי ועד תפריט פרימיום עבור האירוע אותו אתם מתכננים. מה שבטוח שיהיה טעים.קייטרינג חלבי לאירועים קטנים עלויות

 

מי שמתכנן אירוע קטן או גדול עם קייטרינג, חשוב שיכיר מה הם הגורמים שיכולים לשנות את העלות הכוללת של האירוע.

באופן כזה קל יותר לשלוט על התקציב שלכם , ולא ליפול לחריגה מבלי ששמתם לב. בין היתר בחירת התפריט יכולה להשפיע על העלות, שכן מכאן נגזר הסכום הכולל בעבור שירותי הקייטרינג. נוסף על כך, אחד הגורמים הקריטיים שיכולים להשפיע על העלויות הוא כמות המשתתפים באירוע. חשוב לציין כי כמות המוזמנים אף פעם אינה זהה וכמות המשתתפים שמגיעים ביום האירוע, מכאן חשוב לדעת מה המספר הנכון עליו יש לסגור עם הקייטרינג. מספר אורחים עליו סיכמתם איננו סופי אבל הוא מייצג כמות מינימלית של משתתפים וניתן לחרוג ממנו כלפי מעלה.

קייטרינג בטבע דואג לבד עם הלקוח יום יומיים לפני האירוע היא כמות המשתתפים העדכנית ביותר כך קונה חומרי גלם על מנת שהכמויות יהיו נכונות עבור מספר האורחים הסופי שלכם. עוד אחד מהדברים עליו אנו מקפידים הוא לקיים שיחה בין השף האחראי על האירוע ובין מזמין האירוע, בשיחה עוברים על כל הפרטים החשובים בכדי לוודא שאנחנו באותו ראש, הן מבחינת בחירת המנות , הן מבחינת מספר האורחים, וכמובן בכל הנוגע למנות יוצאות דופן או בקשות מיוחדות של הלקוח (כגון, הזמנה של מספר מנות טבעוניות עבור אורחים ספציפיים)

אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית התמונות שלנו באתר, ממגוון התפריטים הקיים, וכמובן להשאיר פרטים על מנת שנחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור האירוע שלכם.

קבל הצעת מחיר לאירוע