קייטרינג בטבע

קייטרינג בשרי - על האש בטבע זה אנחנו!

מתכננים אירוע של קייטרינג בשרי? באפשרותכם לשכור קייטרינג בשרים שיהיה זול, אך יחד עם זאת, גם מאוד איכותי ועשיר בתפריטו. למעשה, הכול תלוי בסוג חברת קייטרינג הבשרים שאתם שוכרים לטובת האירוע שמתקרב. אם תרצו, תוכלו גם לבחור בשירות השכרת ציוד לאירועים מפוארים ומפוארים פחות. כאלה המתקיימים בחייק הטבע למשל.
אם אתם תרים אחר פתרונות מוצלחים לאירועים קטנים או גדולים, כדאי לשקול שכירת קייטרינג בשרי שיהווה את המענה הכי מדויק שניתן לספק לכל סועד וסועדת.

תפריטים לארוחה בשרית

קבל הצעת מחיר לאירוע

שימו לב, תוכלו לבנות תפריט בשרים בהתאמה אישית, ולוודא מאוד בקלות שאתם לא חורגים מהתקציב שאתם מייעדים לטובת הפקת האירוע הקרוב. אם תרצו, תוכלו גם להסתייע בחברת הקייטרינג שתבחרו לטובת שכירת ציוד, סכו"ם מתכלה וידידותי לסביבה, מחצלות, זולות ופינות ישיבה, כסאות, שולחנות ועוד.

"קייטרינג בשרי" על השרותים שלנו

קייטרינג בשרי בתקציב מותאם

אין צורך להעמיק יותר מדי בכיס בכדי לקיים את אירוע הבשרים המושלם. חברת קייטרינג-בטבע היא חברה אשר מתמחה ביצירת אירועים בחיק הטבע ובמקומות סגורים, באולמות אירועים ועוד. החברה מגיעה מצוידת עם כל הציוד הנדרש (לעיתים קיים צורך להוסיף תשלום על שירותים נוספים שונים), ודואגת לספק לכם בשרים איכותיים ביותר, שירות אדיב וקצב הוצאת מנות מהיר. כל זאת ועוד, תוך שמירה על תקציב סביר עבור האירוע שלכם.

קייטרינג בשרי עם שפים מקצועיים

אם אתם מחפשים אחר חברת קייטרינג בשרי ואיכותי במרכז ובאזורים אחרים בארץ, מומלץ לבחור בחברה שמעסיקה שפים של בשר. שפים בשר, יודעים כיצד לצלות את הבשרים בצורה הטובה ביותר, ליצור את הציפוי הקריספי (קראסט) שאנשים אוהבים, ושפים של בשר גם יידעו איזה מנות להוציא – ומתי. הרי, לא ניתן לפתוח ישר עם הבשרים הכי כבדים, נכון? אם בחרתם בתפריט קייטרינג אסאדו למשל צוות השפים שלנו יתחיל את הצלייה כמה שעות לפני אירוע בגלל אורך הזמן הרב שנדרש למנה זו

קייטרינג בשרים בטבע - מבינים את קצב האירוע

הנושא של שירות אדיב ויחס חם, גם הוא מהותי ויש לוודא שאתם שוכרים חברת קייטרינג מומלצת, וכזו שתקפיד תמיד לשרת כל אורח ואורחת בעודה "חמושה" בחיוך רחב. כשאנשים טועמים מטעמים, הם מצפי להסברים, הם מצפים ליחס חם ואדיב, ורוצים שהשפים הפרטיים שלהם יגישו את המזון בחדווה ואהבה. חברתנו מתמחה בקייטרינג בשרי והיא בדיוק סוג חברת הקייטרינג שמסוגלת ושמחה לספק את הדרישות הללו ללקוחותיה הרבים.

קייטרינג בשרי סטייק פילה

שימו לב, ניתן גם לבקש מהשפים שלנו לצייד את האירוע שלכם בשולחן קינוחים. בופה הקינוחים עשיר במטעמים חמצמצים, מתוקים וקצפות צחורות. נוסף על כך, החברה מקפידה להשתמש בסוגי ציוד שמתכלים ומוגדרים כלא מזיקים לסביבה האקולוגית. זה שכולנו חובבי בשר ידועים בציבור, לא אומר שאנחנו צריכים לזלזל בארצנו ובכדוה"א, כך שהחברה תמיד מקפידה לעשות כל שביכולתה בנושא זה של שמירה על הסביבה. בשורה התחתונה, בשרים בסעודה
רוב רובם של האורחים שלכם, בדרך כלל יצפו למנות בשריות, וזה ברור. עבור החלק השני של האורחים, אנו מציעים גם מנות נלוות שונות, 8 סוגי סלטים, מטעמי קינוחים ועוד. ניתן לבחור בשירות של מנגליסטים עבור כל סוגי האירועים, וגם לבקש מהשפים ליצור את התפריט המותאם אישית עבורכם.

בתיאבון כבר אמרנו? צרו תפריט בשרי בהתאמה אישית ושבו לאכול.

מלא וקבל הצעת מחיר לאירוע