קייטרינג בטבע

בקייטרינג שף אסאדו אנו מתמחים בקייטרינג אסאדו ומספקים שירותי קייטרינג אסאדו לאירועים כמו מסיבות יום הולדת, פיקניקים וחתונות. אנו עובדים רק עם החומרים הטובים ביותר וטכניקות גריל אסאדו ארגנטינאיות מקוריות שמשאירות לאלו המזמינים את שירותינו זיכרונות יפים וארוכי טווח.
בהתאם למיקום וגודל האירוע שלכם, תקבלו תפריט אסאדו עשיר המוגש בהתאם לצורת ההגשה הייחודית שלנו.
התפריט שלנו יגרום לכם להתוודע לבשר האסאדו וליהנות מבשר איכותי במהלך האירוע. התפריט שלנו כולל מנות מומלצות המרכיבות ארוחה שלמה הכוללת:

למידע נוסף על הזמנת קייטרינג אסאדו, צרו קשר דרך אתר האינטרנט או המוקד הטלפוני שלנו.

מה מציע קייטרינג אסאדו בטבע?

קייטרינג אסאדו לאירועים בטבע הוא שירות קייטרינג בשרי אמיתי המספק לאורחים ארוחות בשריות איכותיות ומלאות. השירות שלנו הוא הבחירה הראשונה והטובה ביותר כיום לאנשים שמתכננים אירועים, מכיוון שאנו החברה הגדולה ביותר בתחום קייטרינג הבשר בישראל ובעלי ניסיון רב השנים בהצעת שירותי קייטרינג אסאדו איכותי לאירועים בטבע.
אצלנו עובדים ידיים מקצועיות  במיוחד אשר מוקדשות לספק שירותי קייטרינג אסאדו איכותיים לאנשים וקבוצות הזקוקים להם.

קייטרינג אסאדו בטבע – הסגנון שלנו

אנו מודעים לתרבות האסאדו העשירה בארגנטינה וכיצד הם שיכללו את אומנות הכנת בשר האסאדו על הצד הטוב ביותר. זו הסיבה שגייסנו שפים שעושים זאת בדרך הארגנטינאית. הם מבשלים בישול איטי, מעל אש הבוערת מגזעי עץ איכותיים, וכתוצאה מכך מקבלים בשרים טעימים עם ניחוח הפותח את התיאבון. הטבחים שלנו משתמשים בבשרים אמיתיים, ומספקים לנו את אותם חתכים שמקורם בארגנטינה, כמו צלעות בקר, בשר בקר על העצם, אנטריקוט, פיקנייה ועוף צלוי. יחד עם חתכים מיוחדים של עוף ונקניקיות צו'ריסוס טעימות מאוד. נתחי בשר אלה מספקים את המרכיב החשוב שצריך לחוויית אסאדו מדהימה. עם הבשרים, אנו מגישים גם מגוון רטבים, ירקות מבושלים על הגחלים, סלטים דרום אמריקאים ולחמים.

שרות ושמירה על איכות – קייטרינג אסאדו בטבע

שירותי קייטרינג האסאדו המוצעים על ידינו מגיעים במחירים ידידותיים לכל כיס. אנו מתאימים את השירותים שלנו לפי התקציב שלך, ובנוסף דואגים לספק ללקוח לארוחה נהדרת של בשר איכותי וחוויה בלתי נשכחת.
אם אתם מחפשים לקיים אירוע שישאיר זכרונות מתמשכים ויעניק לאורחים שלכם בשר טעים, אז תפריט האסאדו שלנו  הוא הבחירה המתבקשת עבורכם.
הזמן אותנו עוד היום!