קייטרינג בטבע
9 / 100

מחשבון מנגל

הרבה אנשים מתכננים על האש לקבוצה של אנשים ולא יודעים כיצד ניתן לחשב מה היא כמות הבשר הנכונה שצריך להביא או לחלופין כמות של פיתות, כמות של סלטים, כמות של שתייה קלה ועוד. אחת השיטות למחשבון מנגל היא לקבוע כמות מסוימת של בשר עבור כל משתתף או משתתפת (בהנחה שמדובר באנשים בוגרים ולא ילדים קטנים)

אנו ממליצים על כמות של 500 גרם בשר לנפש כאשר יש מספר בשרים שונים וכל אדם אוכל מהכל, נדיר מאוד יש כמות כזו של בשר לא מספיקה ואנשים נשארים רעבים. כל עוד שולחן האוכל מורכב ממנות נוספות כגון סלטים שונים, פיתות או לחם, שתיה קלה, בירות ואלכוהול נוסף, וקינוחים לסיום. אם מארגנים סעודה מלאה מאלף עד תף אין שום סיבה שבעולם ש 500 גרם בשר לא יספיקו לכל אחד מהאורחים גם אם מדובר באנשים שאוהבים לאכול, קרניבורים בנשמה שלא מתעייפים גם אחרי כמה ריפילים של הצלחת.

תוכן העיניינים

קייטרינג כשר למהדרין

מחשבון מנגל מה צריך להביא?

  • בשר 
  • פיתות או לחם
  • חומוס
  • סלטים
  • שתייה קלה
  • שתייה חריפה
  • מפיות
  • סכו'ם

ועוד … אין לזה סוף, הכל תלוי מה החלטנו להכין בארוחה וכמה אנשים משתתפים מבחינת כמויות.

מחשבון מנגל המלצות

 

כאשר מדובר על מנגל עם החברים או עם המשפחה שעושים לאירוע פרטי, קטן ומצומצם ללא שירותי קייטרינג חיצוני. אנו ממליצים תמיד להתחיל מהבשר הפחות יוקרתי כאשר אנו שומרים את הטוב לסוף כולם טועמים מהכל ולא זוללים אך ורק את המנה היוקרתית כדוגמת סטייק אנטריקוט על האש או פילה בקר. עדיף להתחיל עם נקניקיות או כנפי עוף אם יש, לאחר מכן להמשיך לצוריסוס או לקבבים ורק בסוף להעלות על המנגל את הבשר היקר יותר בנים דוברב המבורגר בוטיק או סטייק אנטריקוט על האש, אם אותם נכין ראשונים, אז כל קהל האורחים שלנו עלול להתחרע על הסטייקים.

לעומת זאת כאשר קייטרינג בטבע מגיע לעשות אירוע על האש עם בשרים נקודה הצוות שלנו דואג להכין את כל האוכל ביחד בצורה כזו שהכל יהיה חם וזמין על הבוצ'רים – שולחנות להרגשה, ככה כל אורח יכול לבוא לבופה ולמלא את צלחתו בכל המנות המוגשות בתפריט, ואז ללכת ולשבת לאכול בכיף מבלי לחכות לנגלה הבאה (כמו שהרבה פעמים קורה בעל האש משפחתי)
מחשבון מנגל מנות נוספות

 

בכל על האש בלבד הבשר ישנו מזון רב שמוגש על השולחן מלבד הבשרים שמכינים על האש. בדרך כלל מביאים לאירוע מספר סלטים, ופיתות כדי שהאורחים יוכלו לאכול. מספר הסלטים המומלץ ומספר הפיתות משתנה בהתאם לכמות האורחים שצריכים להגיע לאירוע אנו ממליצים לדאוג שלא יחסר חומוס, טחינה או מפיות סכום וצלחות. לפעמים היא משהו קטן חסר זה יכול ממש לקלקל את האירוע לכן חשוב לעבוד עם רשימה מסודרת של כל הפריטים שצריך להביא איתנו לאירוע. הצוותים של קייטרינג בטבע מנוסים בהכנת על האש עם ושאר שירותי קייטרינג, ולכן סיכוי שמשהו יחסר מאוד נמוך. נוסף על כך מספר ימים לפני האירוע אנו נוהגים לעשות בדיקה נוספת מול מזמין האירוע כדי לוודא שאנחנו נמצאים באותו הראש, שאנו סגורים על איזה תפריט ואילו מנות יש להביא, על המיקום של האירוע כמובן ואם יש משהו מיוחד שצריך לדעת.

 

מחשבון מנגל – תשאירו את זה לנו

 

לקוחותינו מספרים שהיחס האישי והמקצועי שקייטרינג בטבע נותנים בטרם האירוע יוצר שקט נפשי אצל מזמין האירוע היות והוא מרגיש שהוא נמצא בידיים טובות נקודה חשוב לנו מאוד שהלקוח והאורחים שלו יהיו מרוצים מהשירות עם הטעם של האוכל המשובח שלנו. מרבית הלקוחות שמגיעים אלינו הם מפה לאוזן. אם אתם עדיין מנסים להבין כיצד לחשב את הכמויות של המצרכים עבור האירוע שלכם אנו מזמינים אתכם לעצור הכל ולהרים לנו צלצול לטלפון או מייל, או וואצאפ, ונשמח להציע לכם את שירותינו, שירותי קייטרינג בשרי על האש בטעם נהדר ובמחיר שפוי.

קבל הצעת מחיר לאירוע